Opis banku

Bank Millennium SA – bank uniwersalny, którego historia rozpoczęła się w okresie przemian ustrojowych w Polsce (w 1989 roku). Jego strategicznym udziałowcem jest Banco Comercial Portugues.

Usługi Banku Millenium adresowane są do szerokiego grona odbiorców: od osób fizycznych, przez prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i sektor MŚP, aż po firmy duże. Podmiot ten zamierza w przyszłości stać się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

W skład Grupy Banku Millennium wchodzą między innymi: Millennium Bank Hipoteczny, Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, Millennium Goodie, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski oraz Fundacja Banku Millennium.

Według danych z sierpnia 2022 roku kredyt hipoteczny oferowany przez Bank Millenium pozwalał sfinansować niemal całą wartość nieruchomości klienta (do 90%). Kredyt tego rodzaju można było przeznaczyć zarówno na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym lub wtórnym, budowę, remont, modernizację, jak i na zrefinansowanie kredytu mieszkaniowego.

Bank Millennium

Bank Millennium

Siedziba: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa

SWIFT: BIGBPLPW

Kredyty oferowane przez Bank Millennium:

Wartość nieruchomości
Wpłata własna
Kwota kredytu
Okres kredytowania