Ranking dla kredytu w kwocie 300 000 zł na 25 lat

Kredyt hipoteczny 300 tysięcy zł na 25 lat? Sfinansuj swoje marzenie o domu, skorzystaj z rankingu kredytów hipotecznych, porównaj aktualne oferty i wybierz najkorzystniejszy kredyt. Pamiętaj, że banki wymagają minimalnego wkładu własnego w wysokości 10%.

Ekspert pomoże Ci zrozumieć wyniki i przygotuje oferty

Ranking dla kredytu w kwocie 400 000 zł na 25 lat

Kredyt hipoteczny 400 tysięcy zł na 25 lat? Sfinansuj swoje marzenie o domu, skorzystaj z rankingu kredytów hipotecznych, porównaj aktualne oferty i wybierz najkorzystniejszy kredyt. Pamiętaj, że banki wymagają minimalnego wkładu własnego w wysokości 10%.

Ranking dla kredytu w kwocie 500 000 zł na 30 lat

Kredyt hipoteczny 500 tysięcy zł na 30 lat? Sfinansuj swoje marzenie o domu, skorzystaj z rankingu kredytów hipotecznych, porównaj aktualne oferty i wybierz najkorzystniejszy kredyt. Pamiętaj, że banki wymagają minimalnego wkładu własnego w wysokości 10%.

Porozmawiaj z Ekspertem
i rozwiąż wątpliwości dotyczące kredytu

Michał Tkaczyk

Umów bezpłatną konsultację z Ekspertem

Ekspert pomoże Ci dopasować najlepszy kredyt
do Twojej zdolności kredytowej.

Wybierz miasto
Barlinek
Biała Podlaska
Białystok
Biskupiec
Bolesławiec
Bydgoszcz
Bytom
Chorzów
Częstochowa
Dąbrowa Górnicza
Działdowo
Dzierżoniów
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Gorzów Wielkopolski
Katowice
Kazimierza Wielka
Kęty
Kielce
Konstantynów Łódzki
Koszalin
Kraków
Krosno
Lublin
Lubliniec
Łódź
Olsztyn
Opole
Oświęcim
Ozorków
Poznań
Pruszcz Gdański
Radom
Radzymin
Rzeszów
Sanok
Słupsk
Szczecin
Tarnowskie Góry
Toruń
Trzebinia
Trzebnica
Turek
Wadowice
Warszawa
Wieliczka
Wrocław
Zielona Góra
Zielonki
*Pola obowiązkowe Administratorem Twoich danych osobowych jest mFinanse S.A. Twoje dane będą przetwarzane w celu telefonicznego kontaktu konsultanta mFinanse S.A. z Tobą w celu przedstawienia oferty. Wypełnienie powyższych pól jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na ten kontakt. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się tutaj.

Ranking kredytów hipotecznych

Co to jest ranking kredytów hipotecznych?


Ranking kredytów hipotecznych to nic innego, jak porównywarka, w której można znaleźć aktualne oferty banków, dotyczące kredytów na mieszkanie lub dom. W rankingu kredytów mieszkaniowych można szybko i w prosty sposób porównać oferty różnych banków, zestawiając ze sobą najważniejsze parametry kredytu. Taka porównywarka najlepszych kredytów hipotecznych to spora oszczędność czasu – klient nie musi odwiedzać stron internetowych poszczególnych banków i szukać informacji, które go interesują. Wystarczy, że przejrzy ranking, w którym znajdzie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące kredytu. Porównywarka kredytów hipotecznych – jakie informacje można w niej znaleźć? W rankingu kredytów mieszkaniowych są umieszczane takie parametry kredytów, które są najbardziej interesujące z punktu widzenia potencjalnego klienta. W tego typu zestawieniach można porównać oferty kredytów różnych banków, biorąc pod uwagę: RRSO, oprocentowanie, prowizję, ratę miesięczną, całkowitą kwotę do zapłaty. Warto przy tym pamiętać, że ranking kredytów hipotecznych jest tworzony na podstawie wcześniej przeprowadzanych symulacji. We wspomnianych symulacjach określa się kwotę kredytu i okres spłaty. Właśnie dlatego zupełnie inne banki mogą przodować w rankingu dla kredytu na kwotę 500 tys. zł na 30 lat, niż w rankingu dla kredytu na 300 tys. zł na 25 lat. Zdolność kredytowa – niezbędna do kredytu hipotecznego Z kredytu hipotecznego mogą skorzystać osoby, które mają odpowiednią zdolność kredytową. Przed przeglądaniem rankingów kredytów hipotecznych, klient może sprawdzić, czy posiada zdolność kredytową. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej. Po podaniu odpowiednich danych, kalkulator wyliczy zdolność kredytową klienta i zaproponuje najlepsze oferty kredytowe z różnych banków. Żeby policzyć zdolność kredytową, trzeba podać: łączny dochód netto, łączne zobowiązania miesięczne, wiek, liczbę osób w gospodarstwie domowym i okres kredytowania. Ranking kredytów hipotecznych to miejsce, w którym można znaleźć aktualne informacje, dotyczące oferty kredytowej różnych banków. Rankingi są uaktualniane, by potencjalny klient zawsze miał dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji. Należy przy tym dodać, że rankingi umieszczane na różnych portalach finansowych, mogą się między sobą różnić.

Ranking kredytów mieszkaniowych – zawsze aktualne informacje


Ranking kredytów hipotecznych – czego można się z niego dowiedzieć? Osoby, które planują sfinansowanie nieruchomości za pomocą kredytu hipotecznego, będą poszukiwać najlepszej oferty na rynku. Poszukiwania może ułatwić ranking kredytów mieszkaniowych. W takim rankingu można łatwo sprawdzić, ile wyniesie oprocentowanie kredytu, jaka będzie prowizja banku i jakiej wielkości raty, trzeba będzie co miesiąc spłacać. W rankingu można też sprawdzić, jaki będzie całkowity koszt kredytu. Mając komplet informacji, można łatwo zobaczyć, który bank ma najlepszą ofertę kredytu hipotecznego. Wszystko zależy od założeń, jakie zostały przyjęte podczas tworzenia symulacji kredytu hipotecznego. Chodzi tu o takie informacje jak np. dane wnioskodawcy, okres kredytowania, wysokość kredytu, wysokość wkładu własnego czy rodzaj oprocentowania. Ranking kredytów mieszkaniowych – co ma wpływ na koszty kredytu? Przeglądając symulacje kredytów hipotecznych, dobrze jest wiedzieć, jakie elementy mają wpływ na koszty kredytu. Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny, ważna jest nie tylko wysokość oprocentowania, ale też koszty dodatkowe, związane np. z prowizją dla banku, zakupem obowiązkowego ubezpieczenia czy zakupem dodatkowych produktów oferowanych przez bank (np. karty kredytowej). Oczywiście oprocentowanie jest najważniejsze i to od jego wielkości zależy, ile wyniesie rata kredytu, a co za tym idzie – jaki będzie całkowity koszt zobowiązania. Porównywarka kredytów hipotecznych – zestawienie różnych ofert Narzędzie, w którym można łatwo porównać banki, to nie tylko ranking kredytów mieszkaniowych, ale też porównywarka kredytów hipotecznych. W takiej porównywarce można zestawić ze sobą oferty trzech różnych banków, dotyczące kredytu o określonych parametrach. Żeby z niej skorzystać, należy uzupełnić takie dane jak: wartość nieruchomości, wysokość wpłaty własnej, kwota kredytu, okres kredytowania. Następnie, klient musi wybrać trzy banki, których oferty chce porównać. Po wygenerowaniu zestawienia, można łatwo podejrzeć takie parametry kredytu, jak: oprocentowanie, prowizja, RRSO, liczba rat, wysokość miesięcznej raty, wysokość ubezpieczenia kredytu, całkowity koszt kredytu czy sumę spłacanych odsetek. Dostęp do wspomnianych danych, może sprawić, że wybór oferty konkretnego banku będzie prostszy niż wcześniej.