Kalkulator kredytowy, porównywarka – co można dzięki nim obliczyć?

Poradnik kredytobiorcy24 czerwca, 2022
Kalkulator kredytowy, porównywarka kredytów hipotecznych

Marząc o własnym M zaczynamy od analizy naszych potrzeb mieszkaniowych, ale także na co będzie nas stać i w jaki sposób to marzenie sfinansować. Z pomocą przychodzą nam bezpłatne narzędzia on-line, takie jak symulator kredytu hipotecznego lub kalkulator podający nam, jaka jest nasza zdolność kredytowa. Jak z nich korzystać? Co można dzięki nim obliczyć?

Kalkulator kredytu hipotecznego

Kalkulator kredytowy lub kalkulator hipoteczny służy do analizy ofert bankowych dostępnych aktualnie na rynku. Dzięki niemu, w oparciu o wprowadzone przez użytkownika indywidualne dane, możemy się dowiedzieć ile będzie wynosiła przyszła rata kredytu hipotecznego, stopa oprocentowania czy stawka prowizji. Z jego pomocą znajdziemy najlepszy kredyt hipoteczny i sprawdzimy w jakim banku go otrzymamy.

Porównanie kredytów hipotecznych opiera się o takie same kryteria dla każdego zapytania, aby łatwo zestawić oferty. Aby uzyskać wynik do formularza trzeba wpisać dane takie np.

Chcesz skorzystać z kredytu hipotecznego?

Porozmawiaj z naszym Ekspertem o swoich możliwościach. Dowiedz się, jakie czynniki mogą mieć wpływ na Twój kredyt.

Algorytm analizuje twoje parametry, na podstawie których powstaje symulacja kredytu hipotecznego, która w przystępny sposób prezentuje porównanie ofert kredytów hipotecznych, tak aby zaproponować Ci najbardziej optymalną propozycję. Dzięki temu narzędziu możesz samodzielnie oszacować swoje możliwości finansowe, dokonać symulacji wysokości przyszłej raty bez konieczności odwiedzania wielu banków. Nasz kalkulator zapewni Ci dostęp do oferty (liczba) banków. Prawda, że to duże ułatwienie?

Oblicz teraz: kalkulator kredytowy hipoteczny

Zdolność kredytowa – kalkulator

Kalkulator zdolności kredytowej to narzędzie, które analizuje Twój potencjał finansowy do zawarcia umowy kredytowej. Ta prosta w obsłudze aplikacja pozwala na samodzielne oszacowanie w jakiej wysokości możesz uzyskać kredyt tj. jaka jest twoja zdolność kredytowa . To oczywiście wartość przybliżona, stanowiąca wyłącznie punkt wyjścia do prowadzenia rozmów z bankiem na temat kredytu – pomaga się zorientować, jakie są Twoje możliwości. Na jej wysokość poza dochodami i stałymi wydatkami wpływają też rodzaj zatrudnienia, branża, rodzaj umowy lub prowadzonej działalności gospodarczej, regularnie spłacane zobowiązania i inne czynniki, które mogą wpływać na przyznanie kredytu. Pełniejszej informacji na temat Twojej zdolności kredytowej udzieli Ci bezpłatnie nasz ekspert kredytowy.

Oblicz teraz: zdolność kredytową

Ostateczne obliczenia dotyczące kwoty kredytu hipotecznego, wysokości rat i opłat poznasz wraz z ostateczną decyzją banku o udzieleniu wsparcia finansowego. W całym procesie wnioskowania możesz liczyć na pomoc naszych ekspertów kredytowych, których znajdziesz w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania na terenie całego kraju.

Inni czytali również

Jaką masz naprawdę zdolność kredytową?

Mandaty, alimenty, zajęcia, inne kredyty - to wszystko ma znaczenie!
Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem finansowym.